O nas

Sztokholm po polsku to szczególne miejsce dla tych, którzy kochają opowieści. Miejsce, w którym chcemy się dzielić naszą wiedzą, pokazać piękno miasta, doradzić jak zorganizować w nim pobyt i jak je zwiedzić, opowiedzieć wiele ciekawych historii i sprawić, by każdy mógł stać się częścią jednej z nich. Jaka będzie Twoja? Możesz ją zaplanować i przeżyć z nami. To miejsce i czas dla Ciebie. Chcemy byś stał się częścią naszej historii.

W życiu nie ma przypadków, nasze drogi  przecinają się w czasie i miejscu, w którym miały się przeciąć, splątując ze sobą ludzkie losy i tworząc kolejną część życiowej opowieści, sięgając dalekiej przeszłości, dziejącej się w teraźniejszości i mającej swoją przyszłość.

Sztokholm po polsku stanowi część historii StoRy TouRs. Jest to historia pewnej znajomości i jednego niezobowiązującego maila, dzięki któremu udało mi się po raz pierwszy zobaczyć Sztokholm osadzony w opowieści tak ciekawej, że zapragnęłam więcej. Jest to też historia spotkania – wspólnie spędzonego czasu, wielogodzinnych rozmów, fantastycznego gitarowego koncertu Iana, życiowego optymizmu, który, jak wiadomo jest zaraźliwy – a także przyjaźni. To dobry fundament, by rozpocząć współpracę. W prawdziwie szwedzkim stylu, gdzie współpracownicy mogą się przyjaźnić, szanować i wzajemnie inspirować, są partnerami jak Renata – właścicielka i serce StoRy TouRs, Ian – indywidualista, bezgranicznie oddany fantastycznej muzyce lat 60-tych, gitarzysta, tłumacz, podróżnik i ja – Gaba nierozsądnie zakochana w Szwecji i Sztokholmie blogerka, biegaczka, miłośniczka słów i opowieści.